top of page

האם גם אתם חשים שרמת האלימות, חוסר הסבלנות והסובלנות, התוקפנות והכעס בקרביכם ובקרב אנשים בהם אתם נתקלים- עלו בשנים באחרונות ובמיוחד בשנה וחצי האחרונות?

האם גם אתם עדים לאסקלציה בתחושת חוסר הביטחון הסביבתי?

בהרגשת חוסר אונים או חששות לבטחונכם האישי כאשר אתם על ההגה, בדרכים, במקומות הומי אדם?

בתור בסופר?

לדאבוננו אין זו תחושה בלבד. הנתונים המצטברים מדברים בעד עצמם: עלייה חדה במקרי האלימות, ברמת ההפרעות ההתנהגותיות, ברחוב, במשפחה, בקהילה.

הקשיים האישיים של רבים בהקשר של פרנסה, חרדות בריאות ודרגות חופש גרמו לרבים לצבירת כעסים, לסף התפרצות נמוך מאוד, להפרעות מצבי רוח ולעיתים לשנאת חינם.

כיום, יותר מתמיד, חשוב שתצטיידו בכלים האולטימטיביים להגנה עצמית, מבית היוצר של מורהו של ברוס לי האגדי, הרי הוא גרייט גרנד מאסטר ייפ מאן ובהובלתו של מוטי פנסו , נצר לשושלת מפוארת זו, בישראל.

ווינג צ'ון קונג פו הנה אמנות לחימה סינית אשר פותחה במיוחד למטרת הענקת כלים , טכניקות ומיומנויות פשוטות ויעילות, לשם עזרה ראשונה (וגם שניונית..) להתנהלות מול סיטואציות מאיימות.

אימונים בשיטה ובהדרכתו של מוטי יתרמו להעלאת יכולת המסוגלות שלכם, לשיפור החוסן הגופני והמנטלי שלכם ויהוו דרך נפלאה לשימור/שיפור הבריאות ואיכות החיים, בכל גיל.

התירגול והאימון בשיעורים נעשה בשיטה ייחודית אשר לחלוטין אינה ספורט.

מטרת התירגול לייצר אוטומטים תנועתיים המוטמעים ברמה הנוירומוסקולארית (רמת העצב-שריר) אשר בעת הצורך תעשו בהם שימוש מבלי לחשוב, מבלי למצמץ, מבלי לקפוא...

אתן/אתם תופתעו כיצד תוך מספר שיעורים לא גדול, תוכלו לרכוש יתרונות ופתרונות תנועתיים עבור מבחר סיטואציות נפוצות של סוגי אלימות פיזית ומילולית.

האימונים באווירה משפחתית, רגועה, מכילה ומלווים בחיוך והנאה.

כך ניתן להגיע להישגים ולשיפור תחושת הביטחון ויכולת ההתמודדות.

נצייד אתכם בכלים וידע בכדי ללמוד להביט לפחד בעיניים, לדעת לנהל אותו אצלכם, להבין אותו, לצחוק עליו, להתעלם ממנו או לרסק אותו (הבחירה בידכם).

מה שבטוח- לא תחושו יותר חסרי אונים..

היום יותר מתמיד, אתם חייבים את זה לעצמכם וליקרים לכם. להעניק להן/להם כלים פשוטים אך יעילים במיוחד, להעצמה, הישרדות ולא לתחושת קורבנות.

שמי מוטי פנסו ואני משוכנע שכל אדם ישיג באמצעות השיטה ובאמצעות אימונים עמי- שיפור עצמי, שליטה רגשית משופרת במצבי לחץ ותודות לכך-הרבה יותר שלווה בחיי היום יום.

הגנה עצמית זו מומחיות. כשלומדים ומתאמנים הגנה עצמית יש להתבונן ולעבוד דרך המשקפיים של הגנה עצמית. רבים מבתי הספר לאמנויות לחימה אינם עושים שימוש בערכת המשקפיים הזו..

סיטואציות אמיתיות דורשות הסתכלות והתייחסות נפרדת ושונה מהמבט/זווית ההסתכלות של מתאמן בלחימת ספורט/ספורט לחימה.

נושא ההגנה העצמית מכתיב סגנון חשיבה ויישום אחרים מזה של ספורט לחימה או תרגול אמנות לחימה.

אין דין דומה לתרגול ספארינג בעמידה ועל מזרן לבין ארוע הגנה עצמית ברכב, התמודדות מול יותר מאדם אחד, מול אדם עם כלי נשק קר ועוד..

באירוע של הגנה עצמית לא תיתקלו, כנראה, במתאגרף או ג'ודוקא או לוחם סנדה קונג פו . אתם תפגשו בתוקף שלא פועל לפי חוקי "משחק" סדורים, שלא מונע ממוטיב של לנצח בנקודות...

הבריון, התוקף האיש האלים ברחוב יהיה "לא צפוי" , ינסה להפתיע, לייצר כאוס והפחדה.. צורת התנהגות זו דורשת היכרות, ניתנת לאפיון, למידה ומענה הולם ומידתי.

חברים. הגנה עצמית דורשת התמחות ומיומנות מיוחדת. זה מה שאנחנו יודעים ללמד. אנו יודעים ליצוק מחומרי הגלם של אמנות הלחימה/אמנויות הלחימה את הצורה הנדרשת.

אנו נלמד, נתרגל ונפנים מיינדסט של הגנה עצמית.

אבל חשוב להנות מתהליך הלמידה. סביבה תומכת, מועילה , בונה ומסייעת תיצור שיפור וחיזוק גופני ומנטלי נכון עבורכם.

במהלך השנים אני נוכח בזאת פעם אחר פעם, בקרב נשים וגברים המגיעים להתאמן. כיצד רמות הפחד והחרדה יורדים והערך העצמי עולה. התובנות אליהם תגיעו ישנו לכם את הראייה והגישה לנושא.

כולם מרוויחים משהו, כולם גדלים קצת, כולם מפיקים תועלת. העיקר להתחיל, לעשות...

התקשרו כעת מבלי להתלבט. 050-3148979

bottom of page